17:05 – turnaj je u konce. Ve finálovém souboji došlo až na prodloužení, když v základní hrací době byl souboj Vančura – Tichavský 1:1. V prodloužení prokázal klidnější ruku Aleš, který vstřelil rozhodující branku na 2:1. I ostatní kategorie jsou dohrány. Pořadí viz tabulky výše. Bude následovat vyhlášení a později večer Valná hromada. Momentálně se s Vámi loučím. Ve večerních hodinách zde naleznete přehled vítězů jednotlivých kategorií.

16:39 – bylo rozehráno poslední kolo turnaje. Hraje se v kategoriích junioři, starší žáci a finále mužů mezi Alešem Tichavským a Tomášem Vančurou. V předchozím kole se hrálo utkání o bronz, v kterém zvítězil 2:1 Mach nad Zíkou. Nyní hraje o vítězství na MČR Robin Homolka v kategorii junioři proti Šanobovi a Martin Bednář s Janem Ferugou o celkové druhé místo ve starších žácích.

15:43 – v opravách prohráli Koloděj s Machem 1:6 a Vítámvás se Zíkou 0:5. O třetí místo sti tak zahrají Mach a Zíka (oba z Dobré Vody). V ostatních kategoriích stále nemá téměř nikdo jisté své umístění. Vyjímkou je kategorie starších žáků, kde první dva hráči mají po 9 bodech, když jediný bod ztratili ve vzájemném souboji. Bednář je průběžně třetí v této kategorii.

15:09 – v kategorii žen nečekaně podlehla Foltýnová Bartuňkové 3:4, došlo i na remízy a tak je situce zatím celkově docela zamotaná. V kategorii juniorů se do průběžného pořadí vyšvihl Homolka, když otáčel zápas s Veselím. V mladších žácích si pořadí prohodili hráči Peček. Průběžně jsou na prvních dvou místech Jandečka a Tichý. V kategorii starších žáků si průběžně pořadí vyměnili Feruga s Davidem.

15:01 – Vstoupili jsme do devátého kola. Již za sebou máme semifinále v mužích. Bohužel Jan Vítámvás prohrál s Vančurou 0:2. Do finále tak postupuje Vančura a spolu s ním postoupil Aleš Tichavský po vítězství 6:1 nad Pavlem Kolodějem. V opravách vyhrál Mach nad Franklem 2:1 a v dalším kole se utká s Kolodějem, Zíka vyhrál 5:1 nad Michalem Předešlým a utká se s Janem Vítámvásem.

13:59 – k dvojici semifinalistů v kategorii mužů se přidala i druhá dvojice Vítámvás Jan, který porazil 2:1 Michala Předešlého a Tomáš Vančura, který porazil taktéž 2:1 Marka Furcha. V opravách hrají dvojice: Frankl – Honsa, Zíka – Škorpík, Předešlý Michal – Špaček a Furch – Mach.

13:54 – začalo sedmé soutěžní kolo. V kategorii junioři ztratili body již všichni hráči, když zatím v posledním kole porazil Homolka 4:1 Juchelku. V kategorii mladších žáků se stále drží ve vedení dvojice hráčů Peček Kozák a Jandečka.

12:57 – probíhá páté turnajové kolo. V kategorii žen průběžně plní roli favoritek Zajíčková i Foltýnová. V kategorii juniorů zase Juchelka s Müllerem, mezi které se vklínil Purket. V kategorii starších žáků se na předních místech pohybují David s Ferugou a na třetím místě průběžně náš Martin Bednář. V kategorii mladších žáků je v čele duo Tichý a Kozák z Peček. V kategorii mužů jsou již v semifinále Aleš Tichavský a Pavel Koloděj (oba Ostrava). Ze hry o medaile jsou již také Kučera, který podlehl v opravách 0:6 Machovi, stejně dopadl Nakládal s Fleišmanem (2:6) a Předešlý Libor s Procházkou Ondřejem (2:4).

12:22 – probíhá čtrté turnajové kolo MČR. V kategorii muži již je v poli poražených další favorit, Bob Feruga, který se ani v druhém utkání gólově neprosadil. Jan Vítámvás prošel i nástrahami druhého kola, kde zvítězil 2:1 nad Michalem Tihelkou. Kučera podlehl 0:3 Franklovi a v opravách narazí na Macha. Nakládal podlehl Kolodějovi Pavlovi 1:2, Předešlý Libor bratru Michalovi 2:3. Poslední z favoritů, který již není ve vítězném pavouku, je Škorpík, který podlehl Mistru ČR z roku 2009 Vančurovi 0:1. Furch stále vítězí, v prvním kole 2:1 nad Alexandrovem a naposledy 4:3 nad Zdenkem.

11:51 – probíhá třetí soutěžní kolo MČR. Jakub David již má v kategorii muži dvě porážky. Bob Feruga podlehl 0:3 Janu Vítámvásovi, Honsa 1:2 Vančurovi. Ostatní favorité jsou zatím stále ve hře. V ostatních kategorií jsou prozatím odehraná teprve první kola. Nyní hrají druhé kolo starší žáci a ženy.

10:58 – právě skončila utkání 1. kola. Z hráčů Žďáru nad Sázavou bohužel prohráli Ludvík, Bednář a Kabrdová. Vítězstvím zahájila Zajíčková a Bartuňková.

10:27 – bylo vylosováno. Losování turnaje v kategorii mužů provedl pan Petr Vichnar. Momentálně probíhá vyhlášení soupeřů pro první kolo turnaje.

10:10 – pamětní plaketku za rozvoj a reprezentaci šprtce obdrželi: Tomáš Vítámvás, Martin Kučera, Libor Předešlý, Tomáš Vančura, Miroslav Škorpík, Miroslav Mach, Jaromír Foltýn sen., Bohumil Feruga, Dagmar Lazárková, Milan Tichavský, Dalibor Kyzlink. Poděkování manželce za podporu v této aktivitě věnoval Karel Racek taktéž ve formě pamětní plakety. A naposledy obdržel pamětní plaketu také pan Petr Vichnar.

10:05 – zahájení obstaral Karel Racek spolu s panem Petrem Vichnarem, který byl jakožto reportér ČT přítomen již MČR v roce 1992. Tehdy jste mohli vidět na ČT v hlavním zpravodajství krátkou zprávu. Letos tomu tak bohužel nebude, jelikož politika hlavních celoplošných televizních kanálů dává přednost tzv. preferovaným sportům.

10:00 – byly uzavřeny prezenční listiny. Bohužel se nedostavili celkově tři hráči. V mužích Dušan Koloděj, který si spletl termín konání MČR, Petr Henych, který je nepřítomen ze zdravotních důvodů a Štefan Žiga v kategorii starší žáci, který je nemocen.

9:30 – účastníci se pomalu scházejí a zapisují se do startovních listin

7 komentářů u „on-line zpravodajství: MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – PRAHA – BILLIARD HOCKEY (23. – 25. listopadu 2012)

1. No tak s tou aktualizací bych to tak nepřeháněl, hraje se poslední kolo a v tabulkách chybí každému po dvou zápasech.

1. ač se hrálo poslední kolo, tak tabulky aktualizovány byly 🙂 byť předposlední kolo tam ještě nebylo.

1. Tak pokud tam nebylo předposlední kolo tak to nejsou aktuální tabulky, když už byl konec turnaje. A ještě k výsledkům, pořadí by mělo být ve sledu: muži, ženy, junioři, st.žáci, ml.žáci.

1. Jak se říká, ke každému činu se najde nějaká ta kritika. Nikdo nebude zcela spokojen. Ale většina zdá se spokojena byla a to je pro mě důležité 🙂