Třebíč

Od roku 2012 bude každý rok vyhlašován pohár o Mistra Třebíče. Stane se jím hráč z Třebíče nebo z okolních obcí, který bude v součtu všech vyhlášených turnajů mít nejvyšší bodový zisk. Do Mistrovství Havlíčkova Brodu se započátávají všechny turnaje hrané v Třebíči a turnaje, které budou pořadatelem do této série zařazeny. První turnaj sezony 2012 byl odehrán 22. června 2012.

VÍTĚZEM 1. ročníku OBECNÍ LIGY TŘEBÍČ SE STAL – zatím není znám

Garantem soutěže je Tomáš Vítámvás.

Pravidla:

Vítěz dostane tolik bodů, kolik je účastníků v turnaji. ( př. 6 účastníků vítěz dostane 6 bodů, druhý 5 bodů atd.). Ten, kdo v turnaji porazí vedoucího hráče průběžné tabulky, získává 2 body navíc.

Další bodování: Za účast na kroužku BAHL Žďár nad Sázavou dostane účastník 3 body, totéž platí i za účast na 3. lize družstev. Za účast na turnajích Českého poháru dostane účastník 5 bodů.

Účastník, který hraje i jinou soutěž než o Pohár mistra Třebíče (účast v lize BHL Žďár nad Sázavou), nebude moci v sezoně 2012 získávat body za účast ve 3. lize družstev, kroužku BAHL a turnajích ČP.

Na konci roku bude zahájeno play-off, pokud budou odehrány v daném ročníku alespoň 3 turnaje v Třebíči.
Účast hráčů v play-off bude následující: pokud v sézóně hrálo 6 účastníků, postupují do play-off 4 hráči, pokud 8 účastníků, postupuje 6 a pokud 10 a více, postupuje 8 účastníků. V systému play-off pak bude hrát vždy hráč nejvýše postavený s hráčem nejníže postaveným.

Přijít na soutěž a zapojit se do boje o play-off může každý zájemce.

Informace o turnajích budou zveřejňovány na http://vysocina.billiardhockey.cz/ a facebooku.

Podpořil Kraj Vysočina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *