BAHL 2013/2014

V sezoně 2012/2013 se uskutečnila čtvrtá sezona této soutěže. Podruhé se hrála rozdělena na dvě konference. V jedné byli pouze hráči z BHL, v druhé všichni ostatní. Vítězem se od tohoto roku smí stát pouze hráč který není hráčem BHL nebo prvoligovým hráčem.

Vítěz BAHL ligy hraje o ligový pohár s nejlepším hráčem BHL ligy z druhé konference.

V sezoně 2013/2014 se mohou soutěže opět účastnit všichni zájemci, ať se jedná o děti z kroužků, hráče soutěží družstev od třetí po první ligu, hráče z ligy BHL nebo o začátečníky, kteří si přijdou zahrát třeba jen jedinkrát nebo se stanou pravidelnými účastníky našich soutěží.

SYSTÉM SOUTĚŽE:

Soutěž se v nové sezoně bude hrát jako jednotlivé turnaje ve vyhlášených termínech. Hráči budou v soutěži rozděleni v této sezoně na skupinu BAHL „Z“ a BAHL „L“.

Ve skupině Z budou seřazeni všichni hráči, kteří v dané sezoně nenastoupili k žádnému utkání v 1. lize družstev billiard hokeje a kteří nejsou vlastníky týmu v lize BHL. Tato skupina hráčů bude bojovat o postup do play-off, v kterém bude místo pro 8 nejlepších hráčů po základní části. Vítěz play-off se stává vítězem BAHL ligy a majitelem putovního poháru po dobu jednoho roku.

Ve skupině L budou seřazeni všichni hráči, kteří z nějakého důvodu nemohou být ve skupině prvně popsané. Play-off si však zahrají pouze 4 nejlepší a to systémem každý s každým. Vítěz však nevyhrává pohár, pouze možnost o pohár si zahrát.

Vítězové play-off skupin Z a L se na závěr soutěže utkají o Ligový pohár v sérii hrané na 2 vítězná utkání.Bez názvu

ZÁKLADNÍ ČÁST BAHL LIGY 2013/2014 SKONČILA DNE 2. května 2014:play-off BAHL ligy

pravidla BAHL 2013/2014 + Calder cup 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *