Polnička

Od roku 2011 je každý rok vyhlašován pohár o Mistra Polničky. Stane se jím hráč Polničky, který bude v součtu všech vyhlášených turnajů mít nejvyšší bodový zisk. Do Mistrovství Polničky se započátávají všechny turnaje hrané v Polničce a turnaje, které budou pořadatelem do této série zařazeny. Druhý turnaj sezony 2013 byl odehrán 21. června 2012. Třetí turnaj se bude konat během léta nebo poté v měsíci září.

Turnaj 21.6.213:

Turnaj 11.6.2013:

 

 

VÍTĚZEM 1. ročníku OBECNÍ LIGY POLNIČKA SE STAL ZDENĚK PEŇÁZ
VÍTĚZEM 2. ročníku OBECNÍ LIGY POLNIČKA SE STAL OLDŘICH MAŠA
PŘEHLED SEZONY 2011

Garantem soutěže jsou Tomáš Vítámvás a Zdeněk Peňáz.

Pravidla:

Vítěz dostane tolik bodů, kolik je účastníků v turnaji. ( př. 6 účastníků vítěz dostane 6 bodů, druhý 5 bodů atd.). Ten, kdo v turnaji porazí vedoucího hráče průběžné tabulky, získává 2 body navíc.

Další bodování: Za účast na kroužku BAHL dostane účastník 1 bod, totéž platí i za účast na 3. lize družstev. Za účast na turnajích Českého poháru dostane účastník 4 body.

Účastník, který hraje i jinou soutěž než o Pohár mistra Polničky (př. Zdeněk Peňáz), nebude moci v sezoně 2011/2012 získávat body za účast ve 3. lize družstev, kroužku BAHL a turnajích ČP.

Na konci roku bude zahájeno play-off, ve kterém bude účast následující: pokud v sézóně hrálo 6 účastníků, postupují do play-off 4 hráči, pokud 8 účastníků, postupuje 6 a pokud 10 a více, postupuje 8 účastníků. V systému play-off pak bude hrát vždy hráč nejvýše postavený s hráčem nejníže postaveným.

Přijít na soutěž a zapojit se do boje o play-off může každý zájemce.

Informace o turnajích budou zveřejňovány na http://vysocina.billiardhockey.cz/ a facebooku.

Podpořil Kraj Vysočina