Archiv pro rubriku: Chemoplast (články)

Listopadový turnaj – Chemoplast – Žďár n.S. (10. listopadu 2015)

V úterý 10. listopadu se na ZŠ Švermova uskutečnil letošní poslední turnaj Českého poháru v táhlovém hokeji Chemoplast, který se naše Sdružení v tomto roce rozhodlo uspořádat. Nakonec se sešel minimální počet hráčů – osm, kteří spolu systémem každý s každým sehráli turnaj o pohár pro vítěze. Nejlepším hráčem byl nakonec Jiří Koubský jr.

Extraliga Chemoplast – finále ročníku 2014 (21. dubna 2015)

Ročník 2014 Extraligy Chemoplast je uzavřen. Nejlepších 8 hráčů se sešlo k finálovému turnaji. Turnaj byl hrán klasickým způsobem play-off, kde se v sériích na tři vítězná utkání utkávají hráči podle umístění v základní části. Výsledky turnaje:
8. Anička Plevová

Pohár SHSK Vysočina – rod hockey (5. října 2014)

Hned po skončení turnaje ve šprtci, se v neděli 5. října uskutečnil na ZŠ Švermova také turnaj kategorie rod hockey v Chemoplastu. Letos to byl první turnaj v této kategorii na Vysočině a tak byl očekáván zvýšený zájem hráčů. Očekávání v tomto směru bohužel zůstala nenaplněna. Turnaje se tak účastnili pouze hráči, kteří byli účastníky předchozího turnaje ve šprtci. Zvítězil Martin Kučera (SHL SDS EXMOST Brno) před domácím Jiřím Koubským. Ten byl zároveň nejlepším hráčem turnaje do 15 let. Místo třetí obsadil domácí Tomáš Vítámvás. Nejlepší dívkou turnaje se stala Anna Plevová a nejmladším hráčem turnaje byl Petr Pleva.