Archiv pro rubriku: Nezařazené

ČP 36 Meziboří (3. listopadu 2018)

V sobotu 3.11.2018 se tým BHL Žďár nad Sázavou účastnil závěrečného turnaje ČP 36 v Meziboří. Tým reprezentovali: Vojta Ludvík, Marcela Kabrdová, Tomáš Kalina, Adam Šustr, Tomáš Vítámvás, Jaroslav Vocásek, Adam Čech.

Vítězem turnaje se stal Jaroslav Frankl, naši hráči tentokrát medailová ocenění nezískali, ale po tomto turnaji můžeme slavit hned 8 kvalifikovaných hráčů na MČR 2018 v Boskovicích.

12. kolo BHL 2017/2018 – šprtec (6. dubna 2018)

V pátek 6. dubna se uskutečnilo dvanácté kolo letošního ročníku. Průběžné informace o lize jsou účastníkům zasílány emailem. Podrobnosti a především POZVÁNKY jsou k dispozici všem zájemcům na našem ligovém webu:záhlaví-BHL-league2POZOR 13. kolo BHL se koná v pátek 13. 4. 2018 od 17:00. Soutěžní kolo je určeno přihlášeným hráčům a pozvaným náhradníkům.

Turnaj u Hamroně – šprtec – Hamry nad Sázavou (3. března 2018)

V sobotu 3. března se uskutečnil turnaj Českého poháru ČP 12 v Hamrech nad Sázavou. Celkově se jej zúčastnilo 25 hráčů místních, ze Žďáru nad Sázavou, z Boskovic a z Brna. Nejlepším hráčem byl Martin Bednář (BHL Žďár nad Sázavou), před druhým Bělohoubkem a třetím Nakládalem (oba Dragons Modřice).

Nejlepší ženou byla Hana Chybová (Hamry nad Sázavou); nejlepším juniorem Josef Vitula (BHC Dragons Brno), nejlepším starším žákem Tomáš Kalina (BHL Žďár nad Sázavou), nejlepším mladším žákem František Sládek (Hamry nad Sázavou).

Stolní hokejisté Žďár však tentokrát ocenili také nejlepší hráče z řad místních. Těmi byli: Hana Chybová – nejlepší žena, Matěj Kropáček nejlepší starší žák a František Sládek – nejlepší mladší žák.

ČLÁNEK – NOVINKY.CZ

WIP Reklama Cup 2015 – šprtec – Dobrá Voda (14. června 2015)

Jako téměř na všech turnajích v Dobré Vodě, ani na tomto nechyběli zástupci našeho týmu. Jaroslav Vocásek a Tomáš Kalina, oba žáci 3. ZŠ Komenského se vydali reprezentovat náš tým. A docela se jim dařilo. V konkurenci dalších 17 hráčů se umístili na sedmém (Jára) a jedenáctém (Tomáš) místě. V turnaji zvítězil Martin Kučera (SHL SDS EXMOST Brno), před druhým Honsou Petrem a třetím Honsou Jiřím jr. (oba Dobrá Voda).