Archiv pro rubriku: Nezařazené

WIP Reklama Cup 2015 – šprtec – Dobrá Voda (14. června 2015)

Jako téměř na všech turnajích v Dobré Vodě, ani na tomto nechyběli zástupci našeho týmu. Jaroslav Vocásek a Tomáš Kalina, oba žáci 3. ZŠ Komenského se vydali reprezentovat náš tým. A docela se jim dařilo. V konkurenci dalších 17 hráčů se umístili na sedmém (Jára) a jedenáctém (Tomáš) místě. V turnaji zvítězil Martin Kučera (SHL SDS EXMOST Brno), před druhým Honsou Petrem a třetím Honsou Jiřím jr. (oba Dobrá Voda).

Czech Open – šprtec – Most (9. května 2015)

Naše výprava má za sebou úspěšnou účast na letošním Czech Open v Mostě v kategorii billiard hockey. Turnaj sice ovládl Milan Mach z Dobré Vody, před druhým Patrikem Purketem (Stochov-Pečky) a třetím Petrem Honsou. Naši hráči se však neztratili. Výtečně zahrála především Marcela Kabrdová, která ovládla kategorii žen. Obsadila totiž 17. příčku. Na místě 22. se umístil Míra Nedvěd a na 25. místě Petra Zajíčková. Trochu méně se dařilo Vojtovi Ludvíkovi na místě 64. a Martinu Bednářovi, který se umístil 73.

2.kolo – 1. liga družstev – šprtec (28. března 2015)

V sobotu 28. března se uskutečnilo 2. kolo 1. ligy družstev, kterého se účastnil také náš tým. Soutěžní kolo se hrálo v Brně. Tentokrát jsme hráli pouze jeden zápas, proti WIP Reklama Dobrá Voda, Mistru ČR 2014. Náš tým nezačal právě nejlépe. Soupeř, který už v této sezoně utrpěl jednu porážku, si nesměl dovolit další zaváhání. Takže se na nás vrhl celou svojí silou a utkání v prvních dvou směnách ovládli. Ve třetí směně se náš tým trochu vzpamatoval a v jeden okamžik dokonce směnu vedl v poměru 4:0. V závěru však ztratil a 3. směna skončila remízou 2:2. Utkání se poté vrátilo opět pod kontrolu soupeře a celkově skončilo v poměru 4:18.
Ve zbývajících dvou kolech působil náš tým v pozici rozhodčích. Více o druhém kole se lze také dočíst na webu UHSH.

Krajské kolo Ligy škol 2014/2015 – šprtec (8. března 2015)

V neděli 8. března se na ZŠ Švermova uskutečnilo letošní krajské kolo Ligy škol, Kraje Vysočina. Turnaje se účastnilo 6 družstev ze čtyř základních škol. Tradiční účastníci ZŠ Švermova a ZŠ Palachova bojovali od samého začátku o postup do celorepublikového finále, které se hraje 21. března v Brně. Nejvíce se dařilo ZŠ Švermova pod vedením kapitána Martina Bednáře, která si tak toto právo vybojovala.
Na dalších místech se umístili:
2. ZŠ Palachova „B“
3. ZŠ Palachova „A“
4. 3.ZŠ Komenského
5. ZŠ Hamry nad Sázavou „A“
6. ZŠ Hamry nad Sázavou „B“