PRO NOVÁČKY

Jsme občanské sdružení, věnující se stolním hokejům a sdružující hráče a hráčky všech věkových skupin. Naším obvyklým hracím místem je chodba nad tělocvičnami na ZŠ Švermova ve Žďáře nad Sázavou.

Kroužek, který zároveň slouží jako přípravka stolního hokeje ŠPRTCE probíhá vždy v pátek – termíny od 16:00 do 18:00 hodin. Do hracích prostor ve škole se vstupuje přes šatny tělocvičen. Pokud přijdete a bude zavřeno, prosím zavolejte, otevřeme. Další kroužek se koná v Hamrech nad Sázavou (bližší informace najdete v sekci ŠKOLY)

Ve škole hrajeme v přezůvkách, pokud nechcete absolvovat trénink bosky. Platí i pro rodiče. Na kroužky stolního hokeje máte 2x přístup zdarma. Veškeré vybavení Vám můžeme zapůjčit pro vyzkoušení i pravidelné hraní na kroužku.
Set hráčů s hokejkou a pukem pak vychází cca na 100,-Kč. Potisky hráčů domlouváme individuálně. Přihlášku si můžete stáhnout ZDE.

Veškerý servis od našeho sdružení máte zdarma. Sdružení přispívá svým členům také na startovné na turnajích a cestovné (rozlišeno dle věku). Členem se hráč stává po vyplnění přihlášky a úhradě členského příspěvku ve výši 100,- Kč na rok.

O stručná pravidla nebo jejich celou obsáhlou verzi pište na mail: shskvysocina/zavináč/seznam.cz zde také zodpovím veškeré Vaše související dotazy. Informace jsou Vám k dispozici také každý den od 8-18 hodin na telefonu 603 457 391.

Pro pokročilejší hráče i začátečníky nabízíme soutěž BAHL liga, která se hraje formou turnajů. Na závěr této soutěže se hraje o putovní poháry. Zde se platí soutěžní příspěvek 60,- Kč na rok, nebo 20,- Kč za jednotlivý turnaj.

Pro všechny hráče bez rozdílů zkušeností a věku také nabízíme soutěž Calder cup. Je to soutěž, kde záleží na každém kolika akcí se v roce zúčastní a kolik bodů nasbírá za své aktivity. Nehradí se žádné startovné a na konci sezony se hraje o medaile a putovní pohár.

Kroužky v táhlovém hokeji Chemoplast ani v air hockey neorganizujeme. Je možné se však účastnit všech námi pořádaných soutěží. V Chemoplastu pak především Extraligy Chemoplast.

A na závěr pro ty, kteří se přihlásí do konce dubna každého roku, zde existuje možnost hrát BHL ligu, což je soutěž, která kopíruje NHL. Každý hráč hraje s týmem NHL, má soupisku hráčů. Počítáme si statistiky – branky, fauly, vyhlašujeme hvězdy utkání apod.

A pokud nejste třeba zrovna ze Žďáru nad Sázavou, ale máte zájem u vás nějakou soutěž zorganizovat, rádi Vám poradíme, případně i dočasně zapůjčíme nějaké vybavení. Takto fungují již Obecní liga v PolničceVatíně a Novém Veselí a také v Hamrech nad Sázavou a znovu ve  Škrdlovicích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *