Hráči Žďáru nad Sázavou obsadili v Meziboří dvě čtvrtá místa

BHL ZEKATEL Žďár nad Sázavou postoupil z první příčky základní skupiny A Českomoravského poháru družstev 2010, když na své cestě za postupem porazil týmy BHL A.Počtová-papírnictví Žďár nad Sázavou, Klub dětí Most, Chemiky Litvínov a remízoval s týmem Foltýn´s Gang.

Ve finále, které se konalo tuto neděli 7. listopadu, jsme se nejdříve utkali s SHL Brno (2:6), poté s Doudeen Teamem jun. (2:6), porazili jsme Foltýn´s Gang (3:2) a prohráli vysoko s Dobrou Vodou (1:7). Celkově jsme tak obsadili čtvrtou příčku, což je naše historicky nejlepší umístění v této soutěži.

V turnaji, konaném souběžně s finále ČMP, si skvěle vedl jediný zástupce Žďárského stolního hokeje Robin Homolka, který zůstal těstě za medailovými pozicemi. V odvetném utkání nestačil výborně hrající Homolka na Jiřího Nakládala z Dragons Brno. Přesto byl nejlepším starším žákem a tak do Žďáru n.S. také jeden pohár putuje.