Czech open – Brno – air hockey (11. listopadu 2012)

V neděli 11. listopadu se v Orlovně v Brně Králově Poli uskutečnil také turnaj Czech open v air hockey na hracích kompletech Dynamo. Ani zde nemohli naši hráči chybět.
Turnaje v air hockey se účastnilo dokonce 48 hráčů z celé České republiky, Slovenska a Polska. Jelikož byl turnaj hrán pouze na dvou hracích stolech typu Dynamo, byl by turnaj velmi dlouhý, kdyby měl být hrán celý švýcarským systémem. Proto se hrála pouze 2 kola, která určila nejlepších 16 hráčů, kteří postoupili do následného play-off. Do play-off se z hráčů z Vysočiny probojoval pouze Vojtěch Ludvík. Ten však hned v osmifinále podlehl svému soupeři a tak boje o medailové pozice zůstali pouze v rukou místních borců. Nejvíce se dařilo Martinu Kučerovi, který zvítězil ve finále proti Ladislavu Šustáčkovi. V souboji o místo třetí porazil Tomáš Mračna Patrika Procházku. A tak všechny poháry zůstaly v Brně.
Mistrovství České republiky se uskuteční již v neděli 8. prosince, tentokrát v Orlovně v Brně v Králově Poli. Bližší podrobnosti jsou k dispozici na internetových stránkách http://www.airhockey.cz/.